renovace zašlých světel

Jednoduchý, rychlý a především efektivní způsob jak vrátit zašlým automobilovým světlometům jejich původní vzhled nabízí společnost MOTIP DUPLI se svým unikátním opravným systémem ColorMatic.

Ten využívá vysoce lesklý dvousložkový 2K lak ve spreji a nově jej svým zákazníkům nabízí také autodíly ADVProto výrobci autokosmetiky přináší na trh různé produkty na renovaci světel. Svoji vlastní technologii v loňském roce představila také společnost MOTIP DUPLI, jejíž unikátní opravný systém s obchodní značkou ColorMatic funguje na principu lakování, takže nevyužívá většinou jiných výrobců používané a v praxi náročnější leštění. Profesionální obnova systémem ColorMatic vrací světlometům původní vzhled a zvyšuje jejich svítivost. Renovace je přitom rychlá a efektivní a v porovnání s výměnou nových světlometů je výrazně levnější.

ADV má k dispozici hned dvě různé varianty sady ColorMatic na renovaci světlometů.

Menší (a cenově výhodnější) sada MOLAMPBOX1 obsahuje “jen“ trojici potřebných sprejů ColorMatic, tedy čistič plastů, základ na plasty (aktivátor), 2K čirý lak lesklý.

Velký profesionální 11-dílný set přináší navíc také potřebné brusné papíry (P800 a P2000) a další příslušenství jako je maskovací páska, houbička, ochranné rukavice či pistolový stříkací nástavec „spraymaster“. A v plastovém kbelíku, v němž je sada dodávána, nechybí ani DVD s praktickým video návodem,

 

... nebo se podívejte na postup renovace světlometů na youtube

Uvedené výrobky jsou k objednání na všech prodejnách autodíly ADV s.r.o.